Single Blog Title

This is a single blog caption
13 Nis

HERKES İÇİN İYİ DİLEKLERİMİZLE ,2021 YAZ SEZONUNU AÇTIK. COK GUZEL BIR TATIL OLMASINI HER ZAMANKINDEN DAHA COK DILIYORUZ. COVID-19 İÇİN GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI ALDIK.Güvenli Turizm Sertifikası ve Covid-19 protokolunu görmek icin lütfen tıklayınız .

 

 

DEĞERLİ KONUKLARIMIZ
Dünyamızı etkileyen Covid 19 icin parola belli ve çok önemli.
TEMIZLIK-MASKE-MESAFE
Alacagimiz önlemleri sizlerle birlikte uygulayarak zor günleri aşacagimiza inanıyoruz.

Olağan koşullarda uyguladığımız temizlik ve hijyen prosedürlerini COVID-19 ile mücadele kapsamında daha da güçlendirdik ve özel protokoller haline getirdik ve güncelleyerek sürdürüyoruz.

Kanara Otel, sağlığımız icin her zamanki temizlik ve hijyenini arttırarak Kültür ve Turizm Bakanlığının 2020/6, Sağlık Bakanlığının 27.04.2020 günlü ve Içişleri Bakanlığının 03.06.2020 günlü genelgeleri uyarınca covid-19 protokolünü-Tesise ilişkin salgın tedbir planlarını hazırlamıştır.
Otele, sosyal mesafe kuralları korunarak konuk kabulü yapılacaktır.
OTELE GIRISTE ,konuklara temassız ateş ölçümü yapılacaktır. Girişlerde bulunan dezenfeksiyon paspaslarını kullanmanızı rica ediyoruz.Konuklara son 14 gün icinde bulundukları yerler, kronik hastalıkları olup olmadığı, covid-19 geçirip geçirmedikleri sorulacaktır. Otele girişte,olabildiği ölçüde temassız ödeme alınacaktır.Valizleriniz bellboy tarafından taşınması durumunda dezenfekte edilerek teslim edilecektir.oda anahtarlarınız dezenfekte edilmiş biçimde teslim edilecektir.
Teması olabildiği ölçüde azaltabilmek amacıyla, otele ilişkin genel kurallar ve bilgiler ile bu bilgilendirme metni cep telefonlarına whatsapp yoluyla bildirilecektir.
Maske,eldiven gibi atıkların genel kullanım alanlarına konulan GRİ RENKLİ KAPAKLI ATIK KUTULARINA atılması rica olunur.
Konuklarımızın plaj havlularını yanlarında getirmelerini rica ediyoruz.
Genel kullanım alanlarına ilişkin sosyal mesafe planı yapılacaktır.
Konukların kolayca görebileceği yerlerde (resepsiyon,restoran,sahil,vb.ve personel birimlerinde uyulması gereken kurallar ve sosyal mesafelere ilişkin bilgilendirme yapılacaktır.
Sıra oluşabilecek her yerde (Resepsiyon önü, açık büfe önü, genel tuvalet ve genel duş önü vb.) sosyal mesafe işaretlemeleri yapılacaktır.
Tesise gelişte hastalık şüphesi gösteren konuklar tesise alınmaz ve saglik kuruluşuna yönlendirilir.
Maske,eldiven gibi koruyucu ekipmanlar sağlanmıştır.
Odalarınızda ve genel alanlarda el teması olan yüzeyler başta olmak üzere (kapı kolları,kumandalar,kulplar,elektrik düğmeleri,perdeler,cam, koltuk,WC ler vb.) tum alanların gizlik ve hijyeni icin bir kat hizmetleri temizlik ve dezenfeksiyon planı uygulanmaktadır.Dekor amaçlı kullanılan minder,yatak örtüleri,vb.ortuler bu süreçte odalarınızda bulunmayacaktır.
RRSTORAN girişinde görevli dezenfekte işleminden sonra kurallar uyarınca düzenlemiş masanıza yerlesmenizi sağlayacaktır.
Saat 10.30 a kadar süren kahvaltı açık bufesinden pleksiglas bariyer arkasında bulunan görevlilerce istediğiniz yiyecekler tabaginiza servis edilecektir.
Masanızda paketlenmiş çatal bıçak kaşık seti ,tek-kullanımlık şeker tuz bulundurulacaktır.
Yemek masaları,sandalyeleri,mama sandalyeleri, servis malzemeleri her konuk kullanımından sonra alkol bazlı ürünlerle hijyen temizliği yapılacaktır.
Servis personeli ,servis esnasında mesafeyi korumaya çalışacak,temastan kaçınacaktır.
Çay makinası ve su sebilleri kaldırılacak, servis görevli personel tarafından yapılacaktır.
Çocuklarımızın kullandığı tum alanların temizliği ve dezenfeksiyonu sürekli olarak sağlanacaktır.
LUTFEN,
Otelimizde yer alan görsel ve yazılı uyarılara titizlikle uyunuz.
Sosyal mesafe kuralına uyunuz.
Kişisel eşyalarınızı olabildiğince odalarınızda muhafaza ediniz ve oda temizliği öncesi bu eşyaları dolaplarınıza koyunuz.
Ellerinizi kurallara uygun olarak sık sık yıkayınız.
Dışarıdan otele dönümünüzde dezenfeksiyon paspaslarını kullanınız ve hemen ellerinizi yıkayınız.
Konuklarımızın ve çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla dışarıdan ziyaretçi kabul edilemeyecek olmasına anlayış gösteriniz.
Daha fazla bilgi,öneri icin covid 19 yetkilisi otel müdürümüz Ismet Kılınç’a 05324874854 no lu telefondan ulaşabilirsiniz.
ÇOK GÜZEL BIR TATIL DILIYORUZ.
SAYGILARIMIZLA.
KANARA OTEL

         

Konforlu,rahat,huzurlu.temiz odalar ile,guzel bahce ve hayvanlarimizla sevgi,saygi dolu aile ortami ve saglikli,organik.lezzetli yiyeceklerle sizleri ve gelecegimiz cocuklarimizi sevgi ile bekliyoruz.

 

Leave a Reply