Kurumsal

Kanara Otel, Ege ve Marmara’nın mistik havası ve ayrıca Kazdağları’ndan gelen bol oksijen ile, doğanın güzelliğini bozmadan yapılmış bir oteldir.

Stresten uzak , dört mevsim hizmet veren otelimizde, doğanın muhteşem enerjisini hissedeceğiniz, dinlenmek ve yenilenmek için doğru adres.

Birazda otelimizden bahsedelim ; 12 dönüm arazinin üzerine kurulmuş otelimiz de, geniş bahçemizde bulunan 17 çeşit meyve ağacı ve zeytin ağaçlarımız bulunmaktadır. “Standart” ve “Aile” olmak üzere iki tip odamız bulunmaktadır. DBL standart odamız 47 m², aile odalarımız ise 2 odalı ve 70 m²’ den oluşmaktadır. Kışın ana binamız (20 odadan oluşan) merkezi sistemle ısıtılmaktadır. 13 odamızda ise şömine bulunmaktadır. 17 odamız da Standart ve Aile konsepti bulunmaktadır.
Restaurantımız denize sıfır olup dalga sesleriyle, yemek yemenin keyfi paha biçilemez. Yemeklerimiz bahçemizden toplanan zeytinlerimizden elde edilen yağlarımızdan yapılmaktadır. Geleneksel yöntemlerle hazırlanan ev yapımı reçeller, yöremize özel yeşillik ve baharatlar, yemek yerken tadına vararak ve gönül rahatlığıyla yiyeceğiniz mezeler,balıklar, yine yöremize özel etleri size sunmaktan gurur duyarız.Restaurantımızda şöminemiz mevcut olup iddalı ve lezzetli yemeklerimizle yaz kış hizmetinizdeyiz.

Çocuklu ailelerimiz, bu yaz nereye gideceğiz diye düşünmeyin! Biz sizin için düşündük; çocuk kulübümüz, çocuklara özel menülerimiz, ilgilerini çekecek hayvanlarımız ve denizin içinde kendi oluşumu olan havuzumuz mevcuttur.Kanara Otelimizde sizleri bekliyoruz.
Haydi Sende Gel!